Satış ve Danışma Hattı: 0(212)502 5558 AlmancaİngilizceTürkçe

Galaxy S10 Plus kamerası ile çığır açacak!
Huawei P20 Pro ile başlayan üçlü arka kamera fenomeni, gelecek yıl tanıtılması beklenilen Samsung Galaxy S10 Plus modelinde de kendisini gösterecek gibi gözüküyor. Son olarak, merak edilen Galaxy S10 Plus kamerası ile ilgili olarak yeni detaylar ortaya çı

Samsung düşüşe mi geçiyor?
Büyük teknoloji şirketleri finansal sonuçlarını açıklamaya başladı. 2018 yılı 2. çeyrek sonuçlarını açıklayan Samsung için işler nasıl gidiyor? Samsung düşüşe mi geçiyor?

Bu hafta vizyona giren filmler: 6 Temmuz
Bu hafta vizyona giren filmler sizler için hazırladığımız listemizde. İşte komediden aksiyona korkudan drama 6 Temmuz haftasında vizyona giren filmler.

NASA Güneş yolculuğuna hazırlanıyor!
NASA, 4 Ağustos tarihinde insanlık tarihi için büyük bir atılım yapmaya hazırlanıyor. 27 Haziran tarihinde tanıtılan NASA ısı kalkanı ile uzay araçlarının kavrulmasının önleneceği paylaşılmıştı. Son teknoloji ile uzay sondaları Güneş’e de hiç olmadığı kad

Android P kullanıcıların çilesine son verecek!
Google’ın yeni mobil işletim sistemi Android P nam-ı diğer Android 9.0, kullanıcı arayüzünden pil tüketimine sunduğu onlarca farklı yenilik ile büyük bir heyecan uyandırırken, artık oldukça can sıkıcı hale gelen kelime seçme çilesini çözecek.